اتحاد قلب‌ها برای سلامتی قلب‌ها

یک قول بدهید تا قهرمان سلامت قلب شوید

پرسش و پاسخ

ستقیم با دکتر شهریار مالی در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید

نتایج درمان

شماری از رضایت مراجعان و نتایج درمان را در این قسمت ببینید

خدمات قلب

بخشی از خدمات قلب کلینیک دکتر شهریار مالی

خدمات قلب کلینیک دکتر شهریار مالی

خدماتی که توسط دکتر شهریار مالی نجام می گردد:

  • ویزیت بیمارانی که جراحی قلب شده اند.
  • ویزیت بیماران قلبی-فشار خون برای اولین بار
  • ارائه مشاوره درمانی
  • تشخیص و درمان فشار خون،درمان فشار خون مقاوم به درمان
  • تجویز و تفسیر انواع روش های تشخیصی برای بیماری های قلب و عروق

نوار قلب

نموداری است که با استفاده از انرژی الکتریسیته ی قلب توسط دستگاه مربوطه رسم می شود و در تشخیص علت بیماری هایی مانند گرفتگی عروق؛ سکته قلبی ؛ اختلالات ریتم قلب و طپش قلب کمک کننده است. همچنین از این روش برای تنظیم دوز ( مقدار مصرفی ) دارو ها استفاده می شود.

هولتر فشار خون

یک وسیله ی قابل حمل است که شامل یک کاف اندازه گیری فشار خون و یک دستگاه کوچک است. کاف فشار خون به بازوی بیمار وصل شده ؛ دستگاه مربوطه نیز با یک کمربند کوچک به بیمار داده می شود. پس از ۲۴ ساعت یافته های دستگاه آنالیز می شود و تغییرات فشار خون در مدت ۲۴ ساعت مشخص می شود. از این دستگاه بخصوص برای افرادی که مبتلا به سندروم روپوش سفید هستند استفاده می شود. ( سندروم روپوش سفید حالتی است که فشار خون فرد به محض قرار گرفتن در محیط درمانی بالا می رود اما در بقیه مواقع نرمال است.

دستگاه تست ریسک بیماری های قلبی و عروقی(ABI&CAVI)

این مرکز تنها مرکز مجهز به این تکنولوژی در مرکز ایران می باشد. با استفاده از داده های این دستگاه : سن عروق؛ تشخیص گرفتگی در درخت شریانی و تعیین احتمال ابتلا به بیماری های قلبی در حال حاضر و آینده مشخص می شود و فرد مراجعه کننده تحت درمان پیشگیرانه سکته یا درمانهای پیشرفته رفع تنگی های عروقی قرار می گیرد و به نحوی ریسک سنجی بیماری های قلبی و عروقی و غربالگری در افراد بدون علامت به منظور تشخیص زود هنگام بیماری .یکی از مزایای این دستگاه آن است که نیازی به تحرک بیمار نیست و از این جهت برای افرادی که در راه رفتن به هر دلیل مشکلی دارند بسیار مناسب است .

تست ورزش

یکی از روشهای تشخیص گرقتگی های عروق قلب است که در آن بیمار بر روی یک تردمیل برنامه ریزی شده راه میرود و تغییرات نوار قلب پایش می شود. از این روش هم در تشخیص اولیه گرفتگی عروق قلب و هم در بیمارانی که قبلا تحت جراحی یا بالون آنژیوپلاستی قرار گرفته اند استفاده می شود.

اکسیمتری نوری

این دستگاه با تاباندن نور مادون قرمز به بافتها میزان اکسیژن در گردش را مشخص کرده و در تشخیص بیماری های قلبی و ریوی کاربرد دارد.

برای دریافت نوبت مشاوره و معاینه میتوانید با شماره 03531380808 تماس حاصل فرمائید و یا با کلیک روی دکمه زیر از سایر روش های دریافت نوبت اقدام نمائید.

محتوای اختصاصی قلب کلینیک را از دست ندهید!

شماری از رضایت مراجعان و نتایج درمان

شما میتوانید با ارسال پرسش خود مستقیما با دکتر شهریار مالی در ارتباط باشید و پاسخ خود را از ایشان دریافت نمائید
برای ارسال پرسش کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید و مراحل را به دقت انجام دهید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 10 دقیقه است