پیشگیری بهتر از درمان

راه رفتن و دراز کشیدن بهتر از نشستن و ایستادن

پرسش و پاسخ

مستقیم با دکتر شهریار مالی در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید

نتایج درمان

شماری از رضایت مراجعان و نتایج درمان را در این قسمت ببینید

خدمات واریس

بخشی از خدمات واریس کلینیک دکتر شهریار مالی

خدمات واریس کلینیک دکتر شهریار مالی

بیماری واریس شایعترین بیماری عروقی انسان از ابتدای تاریخ بشریت بوده و هست. بین ۲۰ تا ۴۰ درصد جامعه مبتلا به درجاتی از واریس میباشند که میتواند از واریس های مویرگی ) عنکبوتی) تا واریس های پیشرفته طنابی متفاوت باشد.
ار جمله مهمترین علت های واریس می توان به وراثت، بارداری ، مصرف دارو های هوزمونی و مشاغل ایستاده یا سنگین اشاره کرد.
تا سال ۲۰۰۰, واریس یک بیماری صعب العلاج یا حتی لاعلاج محسوب میشد و روش هایی که برای درمان آن استفاده میشد ، غیر موثر و بعضاً  با ریسک بالای عود و یا ایجاد عوارض همراه بودند .
با پیشرفت علم و ابداع روش های نوین ، در حال حاضر واریس در پزشکی نوین به راحتی قابل درمان است ، بطوریکه تاثیر درمان در حدود ۹۸ درصد تخمین زده می شود .
یکی از بخش های مهم کلینیک فوق تخصصی قلب و عروق و واریس دکتر مالی، دپارتمان درمان واریس است که شهرت کشوری دارد .
در این بخش خدمات زیر ارایه می شود :

تشخیص

با استفاده از سونوگرافی داپلر رنگی و همچنین دستگاه های پلتیسموگرافی و انواع نور پولاریزه ، نوع ، منشاء و علت واریس تشخیص داده شده، بهترین و موثرترین روش درمانی توسط پزشک فوق تخصص تعیین می شود.

مشاوره

توسط تیم تخصصی و با نظارت پزشک ، بهترین برنامه ریزی زمانی درمانی  بر اساس شرایط بیمار صورت میگیرد .
در موارد خاص نیز از مشاوره سایر پزشکان متخصص شامل متخصص پوست، رادیولوژی ، روماتولوژی و ارتوپدی نیز استفاده می شود

درمان

در این مرکز با بهره گیری از به روز ترین دستگاه ها و جدید ترین متد های درمانی ( لیزر ، رادیوفرکانس ، اسکلروتراپی ، آر اف عروقی و...)انواع واریس های  عنکبوتی، زیر جلدی و طنابی درمان می شود .
شایان ذکر است که در این مرکز انواع واریس ها ( حتی انواع پیشرفته آن ) به صورت سرپایی و در شرایط کاملا استریل و استاندارد درمان شده ، بیمار نیازی به استراحت بعد از درمان نداشته، بلافاصله بعد از درمان قادر به راه رفتن و انجام کلیه ی فعالیت های شخصی و شغلی خود میباشد .
یکی دیگر از مزایای این مرکز آن است که کلیه درمان ها تحت القای خواب مصنوعی ( و نه بیهوشی ) قابل انجام بوده ، بیمار در حین درمان کوچکترین احساس استرس یا درد را ندارد .
بخش درمان واریس این کلینیک با بهره گیری از تجارب به دست آمده از درمان موفق صد ها بیمار  با افتخار جهت  رهایی از درد ، سنگینی ، زخم های مزمن واریسی، خونریزی های واریس و پیشگیری از دیگر  عوارض خطرناک واریس در خدمت مراجعین گرامی می باشد .

برای دریافت نوبت مشاوره و معاینه میتوانید با شماره 03531380808 تماس حاصل فرمائید و یا با کلیک روی دکمه زیر از سایر روش های دریافت نوبت اقدام نمائید.

محتوای اختصاصی قلب کلینیک را از دست ندهید!

شماری از رضایت مراجعان و نتایج درمان

شما میتوانید با ارسال پرسش خود مستقیما با دکتر شهریار مالی در ارتباط باشید و پاسخ خود را از ایشان دریافت نمائید
برای ارسال پرسش کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید و مراحل را به دقت انجام دهید.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 10 دقیقه است